Shokon vajza e Eli Farës, nxjerr të pasmet komplet (Foto)
BotaSot - 11.07.2016 13:28:35
Marina Fara e cila njihet për linjat e saj seksi dhe nuk ndalet së provokuari me fotografi duke vënë në pah të pasmet dhe gjoksin e saj bombastik.Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram ku këngëtarja duket shumë ‘hot’ në bikini. A photo posted by Marina Fara (@marinafara.1) on Jul 11, 2016 at 1:04am PDT A photo posted by Marina Fara (@marinafara.1) on Jul 11, 2016 at 1:11am PDT A photo posted by Marina Fara (@marinafara.1) on Jul 11, 2016 at 1:15am PDT 🐋 A photo posted by Marina Fara (@marinafara.1) on Jul 11, 2016 at 3:31am PDT...


Komentoni
Folë shlirë dhe mos ofendo.
Mund të shkruani edhe karaktere.
 
Emri&Mbiemri:
Email:
Vendi:
Kodi i sigurimit:
Jepe kodin e sigurimit: