Obiliq: Tentojnë të vjedhin në një depo, gjuajnë me armë sigurimin
BotaSot - 12.07.2016 10:25:25
Dy persona kanë tentuar mbrëmë pasmesnate për të vjedhur në një depo në Obiliq dhe sapo janë hetuar nga sigurimi në ikje e sipër kanë shtënë me armë në drejtim të tyre.Punëtorët e sigurimit kanë raportuar ngjarjen në polici, e këta të fundit në vendin e ngjarjes në cilësi të provave materiale ka gjetur dhe ka konfiskuar një gëzhojë të cal 9mm. Nuk raportohet për të lënduar.BS...


Komentoni
Folë shlirë dhe mos ofendo.
Mund të shkruani edhe karaktere.
 
Emri&Mbiemri:
Email:
Vendi:
Kodi i sigurimit:
Jepe kodin e sigurimit: