Izraeli i frikësohet sulmit terrorist në Shqipëri
Sporti Total - 11.11.2016 11:46:06
Edhe pse FIFA ka ndryshuar stadiumin, nga Shkodra në Elbasan, mediat izraelite pretendojnë se rreziku për sulme terroriste në takimin mes Shqipërisë dhe Izraelit, ende është i madh Edhe pse ndeshja e futbollit Shqipëri-Izrael u zhvendos nga Shkodra në Elbasan për arsye sigurie, rreziku nga një sulm i mundshëm terrorist mbetet sërish i lartë. Alarmin […]


Komentoni
Folë shlirë dhe mos ofendo.
Mund të shkruani edhe karaktere.
 
Emri&Mbiemri:
Email:
Vendi:
Kodi i sigurimit:
Jepe kodin e sigurimit: