Si mund t?i hakmerret Britania Rusisë?
Radio Evropa e Lir - 11.03.2018 22:32:25
Zyrtarët britanikë janë duke biseduar me aleatët amerikanë dhe ata evropianë për t?u koordinuar lidhur me masat hakmarrëse të cilat mund të zbatohen nëse vërtetohet se Moska është mbrapa helmimit të ish-spiunit rus, Segei Skripal dhe vajzës së tij, Yulia, në Salisbury, kanë raportuar mediat britanike. Gazeta The Times, ka thënë se kundërmasat mund të përfshijnë...


Komentoni
Folë shlirë dhe mos ofendo.
Mund të shkruani edhe karaktere.
 
Emri&Mbiemri:
Email:
Vendi:
Kodi i sigurimit:
Jepe kodin e sigurimit: