?Çoi për dhjam qeni shqiptarët?, deputeti i PD-së i përvishet Tahirit: Çfarë kërkon mister droga
Panorama - 12.10.2017 12:04:39
Deputeti i PD-së Flamur Noka, ka reaguar lidhur me projektligjin për mbrojtjen e kafshëve që dorëzoi sot në Kuvend deputeti socialist Saimir Tahiri. Deputeti me anë të  një statusi në rrjetin e tij ?Facebook?, hedh akuza në drejtim të  ish-ministrin e Brendshëm Tahiri, të cilin e cilëson se ?mister droga? se bashkë me kryeministrin Rama


Komentoni
Folë shlirë dhe mos ofendo.
Mund të shkruani edhe karaktere.
 
Emri&Mbiemri:
Email:
Vendi:
Kodi i sigurimit:
Jepe kodin e sigurimit: