ANALIZA/ “Rama vepron me Tahirin si Berisha me gardistët në 21 janar?
Panorama - 23.10.2017 08:42:19
Ngjarjet e zhvilluara ditët e fundit për implikimin e Saimir Tahirit me bandën kriminale Habilaj u bënë një çështje debati jo vetëm nga politika. Shumë  pikëpyetje u ngritën për shtyrjen e afatit për votimin e heqjes së imunitetit nga Komisioni i Mandateve. Gazetari Andi Bushati në një koment të publikuar në ?Lapsi.al?  ka sulmuar Ramën


Komentoni
Folë shlirë dhe mos ofendo.
Mund të shkruani edhe karaktere.
 
Emri&Mbiemri:
Email:
Vendi:
Kodi i sigurimit:
Jepe kodin e sigurimit: