Berisha zbulon takimin ‘sekret’ të Ramës: 4 orë me Nar Kokën, çfarë i kërkoi
Panorama - 23.10.2017 08:42:19
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bere me dije mbreme vone per nje takim te gjate te kryeministrit Edi Rama me Nar Koken, personin qe e lidhi ne ‘darken e famshme te ngjalave’ me Ilir Meten. Berisha shkruan ne faqen e tij ne FB se informohet nga qytetari dixhital per nje takim koke me koke mes tyre


Komentoni
Folë shlirë dhe mos ofendo.
Mund të shkruani edhe karaktere.
 
Emri&Mbiemri:
Email:
Vendi:
Kodi i sigurimit:
Jepe kodin e sigurimit: