“Arrestimi i Tahirit”, deputeti i PD-së: Populli po karikohet, opozita do përshkallëzojë aksionet
Panorama - 23.10.2017 08:42:19
Deputeti demokrat Oerd Bylykbashi ka qenë në studion e ?Opinion? në News24 këtë të diel për të komentuar situatën politike, akuzat ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe reformën zgjedhore. 20     Bylykbashi tha se opozita do të ketë përshkallëzim të aksioneve të saj pavarësisht nga vendimi në parlament për Tahirin dhe se populli,


Komentoni
Folë shlirë dhe mos ofendo.
Mund të shkruani edhe karaktere.
 
Emri&Mbiemri:
Email:
Vendi:
Kodi i sigurimit:
Jepe kodin e sigurimit: