Wenger: Arsenali e ka kërkuar Messin kur ishte 16 vjeç
BalkanWeb - 22.11.2014 13:15:06
Trajneri i Arsenalit, Arsen Wenger ka zbuluar një prapaskenë mjaft interesante lidhur me merkaton e ekipit të tij.


Komentoni
Folë shlirë dhe mos ofendo.
Mund të shkruani edhe karaktere.
 
Emri&Mbiemri:
Email:
Vendi:
Kodi i sigurimit:
Jepe kodin e sigurimit: