AlKosNews
Ballina | Arkivi | Mbi AlKosNews | Azhurno Lajmet
Azhurimi i fundit: Para 2 minutash
Lajmet sipas orës: Të gjitha |00:00 - 06:00 | 06:00- 09:00 | 09:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00 | 15:00 - 18:00 | 18:00 - 21:00 | 21:00 - 00:00

Bota

Skenderaj dështoi me larjen e borxheve
BotaSot - 12.07.2016 10:25:25
Komuna e Skenderajt nuk është treguar korrekte sa i përket larjes së borxheve.Nga 195 mijë euro të prezantuara në p...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Pija që shëron kancerin në 42 ditë
BotaSot - 12.07.2016 10:25:25
Rudolf Brojs është një burrë australian i cili ia ka dedikuar tërë jetën gjetjes së një kure natyrale p&e...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Obiliq: Tentojnë të vjedhin në një depo, gjuajnë me armë sigurimin
BotaSot - 12.07.2016 10:25:25
Dy persona kanë tentuar mbrëmë pasmesnate për të vjedhur në një depo në Obiliq dhe sapo janë hetuar nga s...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Tre turiste lahen në shatërvanin 400-vjeçar, zemërim në Romë
BotaSot - 12.07.2016 10:20:23
Tre turiste shkaktuan shqetësim dhe mërzi te banorët e Romës, pasi ato me rroba plazhi nisën të lahen në një s...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
A ju kujtohet djali që pinte 40 cigare në ditë? Ja si duket sot! (Foto)
BotaSot - 12.07.2016 10:20:23
Piu cigare qysh nga mosha 2 vjeçare. Jo një cigare po plot dy paketa.Kishte tentuar që ta ndalojë me ndihmën e prindër...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate

Kosova

Shqipėria

“Votoj vetëm gra Presidente” !- fakte të besueshme që tregojnë se Alma Lama nuk e ka shitur votën
BotaSot - 12.07.2016 04:27:42
Thonë se feminizmi është komunizëm, por nuk është krejt ashtu, ndërsa idenë se idealizmi nganjëherë ...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Vetëm 48.8% e bizneseve në Shqipëri kanë webfaqe
BotaSot - 12.07.2016 04:27:42
Instituti i Statistikave (INSTAT) ka prezantuar rezultatet e një anketë ku bie në sy fakti se Shqipëria krahasuar me vendet e BE m...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Akuza e Kostës: Pagova 110 mijë euro për Ramën tek pronari i një televizioni në Berat
BotaSot - 12.07.2016 04:27:42
Vladimir Kosta u largua nga Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste duke hedhur një lum akuzash ndaj Ramës dhe disa deputetëve t&eu...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Sejfullai nga Kumanova dënohet me 13 vite burg
BotaSot - 12.07.2016 04:27:42
Njëzet e një vjeçari Birsan Fejsulla nga Kumanova u dënua me burg prej 13 viteve për shkak të pjesëmarrjes në...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Këndi i lojërave i mërgimtarit në Kumanovë i ktheu buzëqeshjen fëmijëve shqiptarë
BotaSot - 12.07.2016 04:27:42
Një gjest human i një mërgimtari, i cili dëshiron të mbetet anonim, ka shtuar gëzimin fëmijëve shqiptarë ...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate

Dituria

Ekonomia

“Votoj vetëm gra Presidente” !- fakte të besueshme që tregojnë se Alma Lama nuk e ka shitur votën
BotaSot - 12.07.2016 04:27:39
Thonë se feminizmi është komunizëm, por nuk është krejt ashtu, ndërsa idenë se idealizmi nganjëherë ...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Vetëm 48.8% e bizneseve në Shqipëri kanë webfaqe
BotaSot - 12.07.2016 04:27:39
Instituti i Statistikave (INSTAT) ka prezantuar rezultatet e një anketë ku bie në sy fakti se Shqipëria krahasuar me vendet e BE m...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Akuza e Kostës: Pagova 110 mijë euro për Ramën tek pronari i një televizioni në Berat
BotaSot - 12.07.2016 04:27:39
Vladimir Kosta u largua nga Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste duke hedhur një lum akuzash ndaj Ramës dhe disa deputetëve t&eu...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Sejfullai nga Kumanova dënohet me 13 vite burg
BotaSot - 12.07.2016 04:27:39
Njëzet e një vjeçari Birsan Fejsulla nga Kumanova u dënua me burg prej 13 viteve për shkak të pjesëmarrjes në...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate
Këndi i lojërave i mërgimtarit në Kumanovë i ktheu buzëqeshjen fëmijëve shqiptarë
BotaSot - 12.07.2016 04:27:39
Një gjest human i një mërgimtari, i cili dëshiron të mbetet anonim, ka shtuar gëzimin fëmijëve shqiptarë ...
Tjera nga BotaSot | Komento(0) | Translate

Sporti