AlKosNews
Ballina | Arkivi | Mbi AlKosNews | Azhurno Lajmet
Azhurimi i fundit: Para 1 minutash
Lajmet sipas orës: Të gjitha |00:00 - 06:00 | 06:00- 09:00 | 09:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00 | 15:00 - 18:00 | 18:00 - 21:00 | 21:00 - 00:00

Bota

Koment: Olimpiada nuk do ta shp?toj? bot?n
Deutsche Welle - 12.02.2018 10:24:35
Loj?rat Olimpike Dim?rore n? Pyeongchang mund t? sh?rbejn? p?r ?tensionimin mes Kores? s? Veriut dhe asaj t? Jugut. S?rish sporti mbingrakohet, mendon...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate
Bota në humnerë?
Deutsche Welle - 12.02.2018 10:24:35
Raporti i ri për Sigurinë në prag të Konferencës së Sigurisë së Munihut konstaton se bota ka qenë vitin e...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate

Kosova

A duhet të shkojë Vuçiqi në Zagreb?
Deutsche Welle - 12.02.2018 12:18:00
Në Beograd nuk është e qartë pse Aleksandar Vuçiq do të udhëtojë në Kroaci. Këtë dilemë ...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate
Berlini dëshiron ta promovojë Kosovën si një histori suksesi
Deutsche Welle - 12.02.2018 12:18:00
Ambasadori gjerman në Kosovë Christian Heldt, në një intervistë për DW, thotë se shfuqizimi i ligjit për Gjyka...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate

Shqipria

Dituria

Ekonomia

A duhet të shkojë Vuçiqi në Zagreb?
Deutsche Welle - 12.02.2018 12:18:35
Në Beograd nuk është e qartë pse Aleksandar Vuçiq do të udhëtojë në Kroaci. Këtë dilemë ...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate
Debat i ashpër edhe në CDU
Deutsche Welle - 12.02.2018 12:18:35
Pas negociatave dhe vendimit për krijimin e koalicionit të madh, nuk ka qetësi as në CDU. Tani po kontestohet ndarja e posteve, ma...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate
Ndryshime të shpejta në SPD
Deutsche Welle - 12.02.2018 12:18:35
Në SPD do të bëhen ndryshime më shpejt se sa është menduar. Të marten Andrea Nahles mund të marrë drejtim...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate
Ofensiva mediatike kineze në Evropë
Deutsche Welle - 12.02.2018 12:18:35
Një studim aktual paralajmëron për rrezikun e ndikimit në rritje të Kinës në mediat evropiane dhe mendimin publik. ...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate

Sporti