AlKosNews
Ballina | Arkivi | Mbi AlKosNews | Azhurno Lajmet
Azhurimi i fundit: Sot nga ora 03:45:36
Lajmet sipas orës: Të gjitha |00:00 - 06:00 | 06:00- 09:00 | 09:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00 | 15:00 - 18:00 | 18:00 - 21:00 | 21:00 - 00:00

Bota

Shqetësim dhe kritika në mbarë botën për planet e Trump mbi Jeruzalemin
Deutsche Welle - 07.12.2017 11:08:54
Synimi i presidentit të SHBA për ta njohur Jeruzalemin si kryeqytetin e Izraelit ka bërë që në mbarë globin persona...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate
Koment i FAZ: Trumpi dhe Flynni - pa gojë
Deutsche Welle - 07.12.2017 11:08:54
Shpërthimet e zemëruara të Donald Trumpit ushqejnë dyshimin se ndoshta ka edhe gjëra më të rëndësishme, m...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate

Kosova

Wolfgang Petritsch: Vendet e Ballkanit duhet të përballen me të kaluarën
Deutsche Welle - 07.12.2017 19:45:03
Pas përfundimit të Tribunalit të Hagës e kanë radhën vendet e Ballkanit që të përballen me të kaluar...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate

Shqipëria

Dituria

Ekonomia

BE-ja planifikon Fondin Monetar Evropian deri në vitin 2019
Deutsche Welle - 07.12.2017 19:45:43
BE-ja do të krijojë një Fond Monetar Evropian sipas modelit të FMN-së si dhe një post të ri.
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate
Vendim i rrezikshëm i presidentit amerikan
Deutsche Welle - 07.12.2017 11:09:23
Vendimi i presidentit Trump për transferimin e ambasadës së SHBA-së nga Tel Avivi në Jeruzalem mund të shkaktojë nj...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate
Studentë nga Berlini në luftë kundër gjuhës së urrejtjes në rrjetet sociale
Deutsche Welle - 07.12.2017 11:09:23
Facebook kritikohet prej vitesh se nuk bën sa duhet për luftimin e shpifjeve dhe fyerjeve në faqet e tij. Tani FB ka shallur një k...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate
Vizitë tek fqinji: Erdogani në Athinë
Deutsche Welle - 07.12.2017 11:09:23
Një ngjarje historike: për herë të parë pas 65 vjetësh një president turk viziton Greqinë. Në qendër...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate
Shqetësim dhe kritika në mbarë botën për planet e Trump mbi Jeruzalemin
Deutsche Welle - 07.12.2017 11:09:23
Synimi i presidentit të SHBA për ta njohur Jeruzalemin si kryeqytetin e Izraelit ka bërë që në mbarë globin persona...
Tjera nga Deutsche Welle | Komento(0) | Translate

Sporti