AlKosNews
Ballina | Arkivi | Mbi AlKosNews | Azhurno Lajmet
Azhurimi i fundit: Sot nga ora 09:36:58
Lajmet sipas orës: Të gjitha |00:00 - 06:00 | 06:00- 09:00 | 09:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00 | 15:00 - 18:00 | 18:00 - 21:00 | 21:00 - 00:00

Bota

Shahu dhe hixhabi: Lojtaret bojkotojnë kampionatet botërore
Radio Evropa e Lirė - 14.11.2017 15:22:27
Ukrainasja, kampione e dyfishtë në shah, Anna Muzychuk, ka thënë se ajo nuk do të marrë pjesë në garën dy...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Militantët e bashkuar kundër armikut të përbashkët: gazetarëve
Radio Evropa e Lirė - 14.11.2017 06:26:06
Militantët talibanë dhe ata të Shtetit Islamik (IS), ndoshta mund të jenë kundërshtarë të ashpër në ...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate

Kosova

Balotazh për mbledhje mekanike të votave
Radio Evropa e Lirė - 14.11.2017 06:26:22
Në Kosovë, ka nisur edhe zyrtarisht fushata për rrethin e dytë të zgjedhjeve për kryetarë të komunave, q&...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Ligj për zyrtarizimin apo avancimin e gjuhës shqipe në Maqedoni?
Radio Evropa e Lirė - 14.11.2017 06:26:22
Debati rreth përdorimit zyrtar të gjuhës shqipe është rikthyer në Kuvendin e Maqedonisë, pas një ndërprer...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Ahmeti: Do ta rimëkëmbim Prishtinën
Radio Evropa e Lirė - 14.11.2017 06:26:22
?Kërkojmë vazhdimin e reformave, moskthimin në periudhën para vitit 2013, sepse të gjithë e dimë se ajo ka qenë...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Deputetët kërkojnë fakte për Demarkacionin
Radio Evropa e Lirė - 14.11.2017 06:26:22
Komisioni Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit shtetëror, thotë se nga hulumtimet e bëra deri më...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Militantët e bashkuar kundër armikut të përbashkët: gazetarëve
Radio Evropa e Lirė - 14.11.2017 06:26:22
Militantët talibanë dhe ata të Shtetit Islamik (IS), ndoshta mund të jenë kundërshtarë të ashpër në ...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate

Shqipėria

Dituria

Ekonomia

Sporti