AlKosNews
Ballina | Arkivi | Mbi AlKosNews | Azhurno Lajmet
Azhurimi i fundit: Sot nga ora 03:45:36
Lajmet sipas orës: Të gjitha |00:00 - 06:00 | 06:00- 09:00 | 09:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00 | 15:00 - 18:00 | 18:00 - 21:00 | 21:00 - 00:00

Bota

Si mund t?i hakmerret Britania Rusisë?
Radio Evropa e Lirė - 11.03.2018 22:32:25
Zyrtarët britanikë janë duke biseduar me aleatët amerikanë dhe ata evropianë për t?u koordinuar lidhur me masat hak...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate

Kosova

Gërxhaliu: Njerëzit e padijshëm nëpër pozita, po e dëmtojnë ekonominë
Radio Evropa e Lirė - 11.03.2018 22:32:19
Agjenda e ngarkuar politike në Kosovë e ka lënë nën hije dhe po e pengon zhvillimin ekonomik të vendit, thotë n...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Si mund t?i hakmerret Britania Rusisë?
Radio Evropa e Lirė - 11.03.2018 22:32:19
Zyrtarët britanikë janë duke biseduar me aleatët amerikanë dhe ata evropianë për t?u koordinuar lidhur me masat hak...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Demarkacioni apo zgjedhje të reja?
Radio Evropa e Lirė - 11.03.2018 22:32:18
Ratifikimi i Marrëveshjes së demarkacionit të kufirit me Malin e Zi nga analistë të çështjeve politike vlerëso...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Reformat, peng i kuadrit të vjetër dhe partiak
Radio Evropa e Lirė - 11.03.2018 22:32:18
Zgjedhjet e gabuara kadrovike, që drejtojnë institucione të caktuara shtetërore, ka bërë që realizimi i reformave t...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate

Shqipėria

Dituria

Ekonomia

Sporti