AlKosNews
Ballina | Arkivi | Mbi AlKosNews | Azhurno Lajmet
Azhurimi i fundit: Dje nga ora 18:12:15
Lajmet sipas orës: Të gjitha |00:00 - 06:00 | 06:00- 09:00 | 09:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00 | 15:00 - 18:00 | 18:00 - 21:00 | 21:00 - 00:00

Bota

Trump do tërheqjen e trupave nga Siria
Radio Evropa e Lirė - 16.04.2018 12:23:41
Shtëpia e Bardhë ka thënë se misioni i Shteteve të Bashkuara në Siri nuk ka ndryshuar, duke përsëritur që...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
SHBA dhe Rusia interpretojnë ndryshe sulmet Perëndimore në Siri
Radio Evropa e Lirė - 16.04.2018 06:47:48
Shtetet e Bashkuara dhe Rusia kanë përmendur shifra krejtësisht të ndryshme lidhur me sulmet e udhëhequra nga Shtetet e Bashk...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Haley: SHBA do të vazhdojë presionin nëse Siria teston gatishmërinë tonë
Radio Evropa e Lirė - 16.04.2018 06:47:48
Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres u ka bërë thirrje të gjitha shteteve të ?tregojn&...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
SHBA-ja dhe aleatët sulmojnë Sirinë
Radio Evropa e Lirė - 16.04.2018 06:47:48
?Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump,  ka urdhëruar sulme precize ushtarake kundër Sirisë, në bashk...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate

Kosova

Trump do tërheqjen e trupave nga Siria
Radio Evropa e Lirė - 16.04.2018 10:11:27
Shtëpia e Bardhë ka thënë se misioni i Shteteve të Bashkuara në Siri nuk ka ndryshuar, duke përsëritur që...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Pendarovski: NATO, alternativa më e mirë për Maqedoninë
Radio Evropa e Lirė - 16.04.2018 10:11:27
Aleanca Veri-atlantike mbetet alternativa e vetme për Maqedoninë, sikurse  integrimi në Bashkimin Evropian. Drejtuesit e instituci...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate

Shqipėria

Dituria

Ekonomia

Sporti