AlKosNews
Ballina | Arkivi | Mbi AlKosNews | Azhurno Lajmet
Azhurimi i fundit: Para 15 minutash
Lajmet sipas orës: Të gjitha |00:00 - 06:00 | 06:00- 09:00 | 09:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00 | 15:00 - 18:00 | 18:00 - 21:00 | 21:00 - 00:00

Bota

Dhjetëra palestinezë të vrarë në ditën e hapjes së ambasadës amerikane në Jerusalem
Radio Evropa e Lirė - 16.05.2018 08:13:21
Të paktën 52 palestinezë janë vrarë dhe 1,204 janë plagosur nga ushtria izraelite, pranë kufirit të Gazës...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate

Kosova

S?ka vullnet në Kuvend për platformën e Qeverisë rreth dialogut
Radio Evropa e Lirė - 16.05.2018 08:13:32
Projekt-platforma e Qeverisë së Kosovës për fazën finale të dialogut me Serbinë, ende nuk dihet se kur do të s...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Maqedonia ?zhytet? ne hua për larjen e borxheve
Radio Evropa e Lirė - 16.05.2018 08:13:32
Ekspertët e ekonomisë në Maqedoni thonë se marrja e borxheve të reja për të shlyerjen e borxheve të vjetra ndi...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Clark: Prioritet për Kosovën është zhvillimi ekonomik, jo ushtria
Radio Evropa e Lirė - 16.05.2018 08:13:32
Zhvillimi ekonomik dhe krijimi i perspektivës për të rinjtë që të jetojnë dhe punojnë në Kosovë, do ...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Lëvizja Besa dhe PDSH-ja bëhen pjesë e Qeverisë së Maqedonisë
Radio Evropa e Lirė - 16.05.2018 08:13:32
Koalicioni qeverisës në Maqedoni do të zgjerohet edhe me dy partitë politike, Lëvizjen Besa që drejtohet nga Afrim Gashi...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate
Shtetet e BE-së dakordohen rreth deklaratës së Samitit të Sofjes për Ballkanin
Radio Evropa e Lirė - 16.05.2018 08:13:32
Në Këshillin e BE-së është konfirmuar të martën se përfaqësuesit e 28 shteteve anëtare të BE-s&...
Tjera nga Radio Evropa e Lirė | Komento(0) | Translate

Shqipėria

Dituria

Ekonomia

Sporti