AlKosNews
Ballina | Arkivi | Mbi AlKosNews | Azhurno Lajmet
Azhurimi i fundit: Dje nga ora 18:12:15
Lajmet sipas orës: Të gjitha |00:00 - 06:00 | 06:00- 09:00 | 09:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00 | 15:00 - 18:00 | 18:00 - 21:00 | 21:00 - 00:00

Bota

Shkarkimi i Tillerson, shefi i diplomacisë turke anulon vizitën në SHBA
Panorama - 15.03.2018 11:05:53
Shefi i diplomacisë turke Mevlüt Çavu?o?lu ka anuluar vizitën e planifikuar në Washington për shkak të procesit a...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate

Kosova

Shqipėria

Mediu vizitë në Azerbajxhan, takohet me presidentin e OSCE: Rendësi për oportunitetet ekonomike
Panorama - 15.03.2018 11:06:00
Kryetari i Partise Republikane, zoti Fatmir Mediu ishte i ftuar ne Konferencen e Bashkepunimit te vendeve te “Rruges së Mendafshit” m...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate

Dituria

Ekonomia

Arsimi profesional, Ahmetaj: Rruga e sigurt në tregun e punës
Panorama - 15.03.2018 11:06:16
Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ishte dje në inaugurimin e hapjes së qendrës shumëfunksionale ?Salih &Cced...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
Zbardhet vendimi i Qeverisë, pezullohet ndarja e tokës me ligjin 7501 në bregdet
Panorama - 15.03.2018 00:01:21
FATION BINJAKU/ Këshilli i Ministrave ka vendosur dje të pezullojë procedurën e kalimit në pronësi të tokës bu...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate

Sporti