AlKosNews
Ballina | Arkivi | Mbi AlKosNews | Azhurno Lajmet
Azhurimi i fundit: Sot nga ora 03:45:36
Lajmet sipas orës: Të gjitha |00:00 - 06:00 | 06:00- 09:00 | 09:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00 | 15:00 - 18:00 | 18:00 - 21:00 | 21:00 - 00:00

Bota

Terror në Angli, një person i armatosur merr peng disa të tjerë
Panorama - 23.10.2017 08:42:05
Një njeri i armatosur me një armë gjahu ka marrë peng disa njerëz në një fushë ku luhej bowling në Nuneat...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
Trump jep lajmin e mirë: Fundi i Shtetit Islamik është pranë!
Panorama - 23.10.2017 08:42:05
Pas rimarrjes së qytetit sirian të Rakas, fundi i kalifatit Shteti Islamik është pranë, deklaroi sot në një komunik...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
Dosjet sekrete të vrasjes së Kenedit, Trump del me lajm të rëndësishëm
Panorama - 23.10.2017 08:42:05
Presidenti Donald Trump njoftoi të shtunën se do të autorizojë bërjen publike të dokumenteve sekrete që mund të...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
SHBA: Çlirimi i Rakës shënon “fillimin e një faze të re”
Panorama - 23.10.2017 08:42:05
Sekretari amerikan i Shtetit, Rex Tillerson, përgëzoi të premten popullin sirian dhe Forcat Demokratike Siriane (FDS) të mbës...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
Afganistan, 15 të vrarë gjatë sulmit në një universitet
Panorama - 23.10.2017 08:42:05
Së paku 15 persona kanë humbur jetën gjatë sulmit vetëvrasës në Universitetin Marshal Qasim Fahim në kryeqytet...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate

Kosova

Shqipėria

ANALIZA/ “Rama vepron me Tahirin si Berisha me gardistët në 21 janar?
Panorama - 23.10.2017 08:42:19
Ngjarjet e zhvilluara ditët e fundit për implikimin e Saimir Tahirit me bandën kriminale Habilaj u bënë një ç&eum...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
Berisha zbulon takimin ‘sekret’ të Ramës: 4 orë me Nar Kokën, çfarë i kërkoi
Panorama - 23.10.2017 08:42:19
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bere me dije mbreme vone per nje takim te gjate te kryeministrit Edi Rama me Nar Koken, personin qe e lidhi ne ‘...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
“Arrestimi i Tahirit”, deputeti i PD-së: Populli po karikohet, opozita do përshkallëzojë aksionet
Panorama - 23.10.2017 08:42:19
Deputeti demokrat Oerd Bylykbashi ka qenë në studion e ?Opinion? në News24 këtë të diel për të komentuar situa...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
Rama paralajmëron ashpër: Do shkrij gjithë zinxhirin e policisë nëse…
Panorama - 23.10.2017 08:42:19
Duke numëruar sukseset e Policisë së Shtetit dhe duke e quajtur sulmin ndaj policisë baltosje nga kazani për demotivimin e po...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
?Imuniteti i Tahirit?, deputeti i PD-së thirrje të fortë shqiptarëve: Kjo qeveri duhet rrëzuar
Panorama - 23.10.2017 08:42:19
Ligji është i pabarabartë për qytetarët, ka qenë kjo ajo që deputeti demokrat Oerd Byluykbashi ka dashur t?ju thot&...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate

Dituria

Ekonomia

Shqipëria po thahet, 20% ujë më pak
Panorama - 23.10.2017 00:42:25
Intervistë me inxhinierin hidroteknik të Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, Klodian Zaimi: Kur flasim p&eu...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
Peleshi: Peshkimi do të përjashtohet nga TVSH
Panorama - 23.10.2017 00:42:25
Sektori i peshkimit do të lehtësohet nga taksat. Me paketën e re fiskale, qeveria do të përjashtojë anijet e peshkimit n...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
OSHEE: Arkëtimet u rritën, humbjet kanë rënë
Panorama - 23.10.2017 00:42:25
OSHEE-ja i mbyll me performancë pozitive arkëtimet dhe humbjet në rrjet për 9-mujorin e këtij viti. Drejtori i Divizionit Tre...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate
?Shqipërinë s?e shpëtojnë HEC-et e vogla, të ndërtohet Skavica me planin origjinal?
Panorama - 23.10.2017 00:42:25
Flet inxhinieri Kristo Goga: Këto lloj investimesh kaq të liberalizuara mbi pasurinë kombëtare janë një shpërdorim ...
Tjera nga Panorama | Komento(0) | Translate

Sporti