AlKosNews
Ballina | Arkivi | Mbi AlKosNews | Azhurno Lajmet
Azhurimi i fundit: Dje nga ora 18:12:15
Lajmet sipas orës: Të gjitha |00:00 - 06:00 | 06:00- 09:00 | 09:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00 | 15:00 - 18:00 | 18:00 - 21:00 | 21:00 - 00:00

Bota

Gjykata franceze merr vendim për mbylljen e një xhamie në Paris
Telegrafi - 26.02.2016 05:31:21
Gjykata franceze ka përkrahur sot vendimin për mbylljen e një xhamie në afërsi të Parisit, për shkak të dë...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
ISIS-i vret mizorisht dy të mitura me gurë, por jo edhe fajtorin e tradhtisë së pretenduar seksuale (Foto/Video, +18)
Telegrafi - 26.02.2016 05:31:21
Hasna 17-vjeçe dhe Madiha 16, kanë vdekur në mënyrën më të tmerrshme të mundshme në qytetin Deir ez-Zor...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
Biden: Fjalimi anti-meksikan i Donald Trump i rrezikshëm
Telegrafi - 26.02.2016 05:31:21
Zëvendëspresidenti amerikan, Joe Biden kritikoi sot fjalimin anti-meksikan të kandidatit republikan për Shtëpinë e Bardh...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
Plaku 94-vjeçar, zbulon sekrete të tmerrshme nga Lufta e Dytë Botërore
Telegrafi - 26.02.2016 05:31:21
Një 94-vjeçar, veteran i Luftës së Dytë Botërore, ka arritur të bashkëbisedojë me njerëz të n...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate

Kosova

Dërguti: Simpatizantët e PDK-së do t?i prisnim me kafe
Telegrafi - 26.02.2016 07:10:28
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Aida Dërguti ka thënë se simpatizantët e P...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
Këto janë parullat që shkruajnë protestuesit (Foto)
Telegrafi - 26.02.2016 07:10:28
Aktivistët opozitarë shkruajnë parullat e protestës së nesërme, duke qëndruar nën tendat e vendosura para Kuve...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
Kurti insiston në zgjedhje të reja: Kemi nevojë për Kuvend të ri, president të ri, qeverisje të re
Telegrafi - 26.02.2016 07:10:28
Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se opozita nuk është duke shkaktuar dhunë, por se dhun&...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
Selimi: Po i numërojmë ditët e mbetura të Qeverisë
Telegrafi - 26.02.2016 07:10:28
Që nga e marta, sheshet ?Skënderbeu? dhe ?Ibrahim Rugova? kanë marr një pamje tjetër. Tani, punëtorët e Fabrikë...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
Mësohet se çfarë thirrje u është bërë simpatizantëve të PDK-së
Telegrafi - 26.02.2016 07:10:28
Burime brenda Partisë Demokratike të Kosovës i kanë thënë portalit Koha.net se në mbledhjen e strukturave të k...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate

Shqipėria

Dituria

Ekonomia

Sporti

Mahnitëse ? Manaj e bind yllin e Interit të këndojë këngën ?Kuq e Zi? (Video)
Telegrafi - 26.02.2016 07:10:57
Ylli shqiptar i Interit, Rey Manaj, ka arritur që të bindë mbrojtësin e Interit, Jeison Murillo të këndojë shqip.
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
Mbreti Besnik, kualifikohet dhe i lë grekët në shtëpi (Video)
Telegrafi - 26.02.2016 07:10:57
Besnik Hasi me skuadrën e tij Anderlecht ka arritur një kualifikim të madh në Ligën e Evropës.
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
Van Gaal flet për lëndimin e Martial
Telegrafi - 26.02.2016 07:10:57
Menaxheri i Manchester United, Louis Van Gaal, ka deklaruar se lëndimi i Martial nuk është aq serioz.
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
Këto janë skuadrat që kanë kaluar tutje në Ligën e Evropës
Telegrafi - 26.02.2016 07:10:57
Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet në kuadër të Ligës së Evropës dhe kështu janë mësuar s...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate
United shpërthen për kualifikim, Napoli i thotë ?tung? EL-së (Video)
Telegrafi - 26.02.2016 07:10:57
Manchester United ka arritur që të shpërthejë fuqishëm në ndeshjen kthyese ndaj Midtjyllandit duke e mposhtur skuadr&eum...
Tjera nga Telegrafi | Komento(0) | Translate